Proses Tim Logo Proses Tim Logo
 
Endüstriyel Madde ve Malzeme İmalatı, Ticareti ve Mühendislik Hizmetleri
Proses Tim Logo

HAKKIMIZDA

PROSES Ticaret, İmalat, Mühendislik (PROSES T.İ.M.) Firması 2005 yılında “Endüstriyel Madde ve Malzeme İmalatı, Ticareti ve Mühendislik Hizmetleri” vermek amacıyla Kimya Mühendisi Doğan Gürbüz tarafından Yalova’da kurulmuştur.

Uzun yıllar sanayide üst düzey teknik ve idari görevlerde bulunmuş olan Doğan Gürbüz, emekli olduktan sonra bu firmayı kurarak, sanayide kazanmış olduğu tecrübeyi, bu sahada da kullanarak filtre üretimine başlamıştır.

Firma ve ürün kalitesi kısa zamanda kendini tanıtarak, tüm Türkiye’de aranılan, ilk akla gelen ve tercih edilen Marka haline gelmiştir.

Standart üretimlerimiz; sıvı, hava ve gaz filtrasyonunda kullanılan çeşitli boy ve mikron özelliklerinde Kartuş ve Torba Filtreler olup, ayrıca; Müşterilerimizin proses ihtiyaçlarına yönelik proje bazlı filtreler de üretilmektedir. (Toz torba filtreleri, metal filtreler, gaz filtreleri, hidrolik filtreler, pliseli ve glass-fiber malzemelerden yapılmış özel filtreler gibi.)

İleri teknoloji ürünleri olan; hamsu veya deniz suyundan tatlı su, proses suyu ve deiyonize su elde edilmesi, su ve kimyasal solüsyonların arıtımı, geri kazanımı, membran ve filtrasyon sistemleri konularında; proje, kurulum ve start-up hizmetleri vermekteyiz. Bu projelerde Dünya’da bu konularda ünlü firmalarla işbirliği yapılmaktadır.

Ürün ve hizmetlerimizle ilgili olarak www.proses-tim.com adresinden gerekli bilgilere ve ürün resimlerine ulaşabilirsiniz.

Firmamız;
Yalova Ticaret ve Sanayi Odası ve T.C.Başbakanlık, Dış Ticaret Müsteşarlığı - Orta Anadolu Makine ve Aksamları İhracatçıları Birliği Üyesidir.
T.C. Sanayi Bakanlığı - KOSGEB tarafından A Sınıfı KOBİ olarak değerlendirilmiştir.
TS EN ISO 9001:2008 Kalite Belgesi,
Türk Patent Enstitüsü Marka Tescil Belgesi,
Global Standartlar Merkezi (Global Synchronization One - GS1) Tescil Belgelerine sahiptir.

Firma ve Ürünlerimiz, Türkiye İlaç ve Kimyasal Cihaz Ulusal Bilgi Bankası'na (UBB) kayıtlı olup, Ürettiğimiz Filtreler, Uluslararası barkodlu, CE İşaretli ve T.C. Sağlık Bakanlığı onaylıdır.

Ürettiğimiz filtreler, birçok büyük ve küçük ölçekli sanayi kuruluşu, Kimyasal tesisler, yüzey işlem ve metal kaplama tesisleri, enerji santralleri, fabrikalar, arıtma ve geri kazanım tesisleri, gıda sanayi ve tıbbi sektör kuruluşları, tarafından kullanılmaktadır.

Firma proses tasarımlarını, araştırma ve geliştirme çalıştırmalarını kendi yürütmekte, üretimlerini kendi tasarımları olan makinelerde yapmaktadır.

Üretime geçtiği 2005 yılından itibaren birçok büyük ve küçük ölçekli filtre kullanıcıları yerli malı olan bu filtreleri başarıyla kullanmakta olup, ürünlerimizden son derece memnundurlar.

Bu durum, firmamızdaki tüm personele gurur ve mutluluk vermekte, onları yeni hedef ve ürünlere yöneltmektedir. Bu konuda web sitemizin “Bizden Haberler” bölümünden gelişimi izleyebilirsiniz.

PROSES T.İ.M.’de çalışanların mutluluğuna önem verilmekte, onların dilek, istek ve önerileri üst yönetimce değerlendirilerek gerekli uygulamalar ve geliştirmeler yapılmaktadır.

Kalite üstünlüğü, hemen teslim, düşük fiyat, vadeli ödeme, müşteri ile iyi ilişkiler, hizmet ve kurumsallık, müşterilerimizin öncelikli tercih nedenleridir. Sizlerin ve Firmanızın da ürünlerimizden memnun kalacağı düşüncesindeyiz.


Kurumsal
- Hakkımızda
- Kurucumuz
- Belgelerimiz
- İnsan Kaynakları
Telif Hakkı 2009
PROSES - T.İ.M.
PROSES TİCARET İMALAT MÜHENDİSLİK

 
Tescilli Ticari Marka.
Tüm Hakları Saklıdır.

Bu web sitesi T.C. Doğu Marmara Kalkınma Ajansı’nın desteklediği «Kartuş ve Torba Filtre Üretiminde Kapasite ve Verimliliğin Artırılması» projesi kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk PROSES-T.İ.M. LTD. ŞTİ.’ne aittir ve T.C. Doğu Marmara Kalkınma Ajansı’nın görüşlerini yansıtmaz.