Proses Tim Logo Proses Tim Logo
 
Endüstriyel Madde ve Malzeme İmalatı, Ticareti ve Mühendislik Hizmetleri
Proses Tim Logo

ÜRETTİĞİMİZ ÜRÜNLERDE CE İŞARETİ KULLANIMINA BAŞLADIK

T.C. İLAÇ VE TIBBİ CİHAZ ULUSAL BİLGİ BANKASI'na kayıt işlemlerimizi takiben, ürünlerimizin 93/42/EEC Tıbbi Cihazlar Direktifine uygunluğu konusundaki çalışmalar yapılıp, Sağlık Bakanlığı'nca Tıbbi Cihaz Mevzuat Bilgileri Onaylanarak, Ürün etiketlerimizde CE İşareti,  GS1 Firma Numarası (GTIN - Global Trade Item Number) ve Ulusal Bilgi Bankası veri tabanına kayıtlı Ürün Barkod numaralarımızın kullanımına başlanmıştır.

Ürettiğimiz Filtrelerde ürün çeşitlerini tanımlayan 96 adet UBB Barkod numarası tanımlanmıştır. Filtrelerin mikron özellikleri de dikkate alındığında Müşterilerimiz için 792 adet ürün tanımı yapılmıştır. Bu bilgiler etiketleme sistemi ile ürün ambalajlarının üzerinde filtre kullanıcılarımıza sunulmaktadır.

TARİH : 07 Kasım 2008


Kurumsal
- Hakkımızda
- Kurucumuz
- Belgelerimiz
- İnsan Kaynakları
Telif Hakkı 2009
PROSES - T.İ.M.
PROSES TİCARET İMALAT MÜHENDİSLİK

 
Tescilli Ticari Marka.
Tüm Hakları Saklıdır.

Bu web sitesi T.C. Doğu Marmara Kalkınma Ajansı’nın desteklediği «Kartuş ve Torba Filtre Üretiminde Kapasite ve Verimliliğin Artırılması» projesi kapsamında hazırlanmıştır. İçerik ile ilgili tek sorumluluk PROSES-T.İ.M. LTD. ŞTİ.’ne aittir ve T.C. Doğu Marmara Kalkınma Ajansı’nın görüşlerini yansıtmaz.